Žaluzie Vertikální látkové

s

Žaluzie textilní vertikální svislé
Vertikální látkové žaluzie se používají místo Horizontálních žaluzií nebo ISSO žaluzií a jsou vzhledově velmi estetické . Montují se například v domácnostech do oken , na rozdělení místností , ve firmách jako vysoce estetické zastínění oken , rozdělení místností ve zdravotních střediscích , rehabilitačních centrech , školách hotelech restauracích a pod. Samozřejmostí je velký výběr z různých typů látek a barevných odstínů , Dají se uchytit do stropu , nebo do bočního zdiva . Montáž většinou provádíme od 5 - do 14 dnů od zaměření a podepsání objednávky . Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis , který provádíme na počkání u zákazníka , nebo v naší servisní dílně ve vzorkové prodejně v Hulíně . Nová služba : Po dohodě jsme schopni upravit šířku vodící lišty ( zkrátit ) a délku látkové lamely ( zkrátit )
Naše firma působí na trhu již 22 roků a  tato činnost je jejím hlavním zdrojem příjmů . Proto si každého zákazníka vážíme a poskytujeme maximální profesionální péči . Těší nás ocenění Spolehlivá firma 2010 , 2011 , 2012 a 2013 .
Působnost : Hulín okr. Kroměříž Zlín a celá ČR .

Kontakt :602 719 325
E-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
URL : www.zaluzie-hulin.cz

 Vzorková prodejna se nachází při výjezdu z Hulína na kruhovém objezdu třetí pavilonek vlevo směr Holešov a parkování vozidel o 30 m dále na stejné straně jako prodejna . Nejlépe je nás kontaktovat telefonicky , nebo e-mailem , protože se pobybujeme po montážích u zákazníků a tak si dohodnou schůzku .

Přizpůsobíme se Vašemu volnému času a zaměření i montáž je možná po dohodě i v sobotu a v neděli

 

 

 

Aktualizováno (Čtvrtek, 16 Květen 2013 13:33)