Sítě do oken a dveří

Sítě do oken a dveří , vzorky základních barev a uchycení

Sítě do oken a dveří jsou vyrobeny z eloxovaného hliníkového profilu a sklolaminátové síťoviny . Na takhle vyrobenou síť nepůsobí žádné povětrnostní podmínky ( zima , mráz , déšť , slunce , horko a pod ) . Jsou vyráběny v několika základních odstínech ( bílá , hnědá , odstín dřeva ) montáž od 5 - 10 dnů . Pokud si zákazník přeje , je možno vyrobit síť v jakémkoliv odstínu dle vzorkovníku RAL. Takto vyrobená síť dle barevného odstínu RAL se vyrábí na objednávku a její montáž ode dne zaměření je 4 - 6 týdnů . Výhoda u všech těchto hliníkových sítí se sklolaminátem je neomezená životnost , v létě neustálý přívod čerstvého vzduchu ve dne i v noci , zamezený přístup obtížného hmyzu a žádná údržba . Na zimu není třeba sítě ani síťové dveře odmontovávat a uschovávat . samozřejmostí je záruční i pozáruční servis , který provádíme přímo u zákazníka na počkání , nebo v naší servisní dílně . Ilustrační foto představuje základní barvy a uchycení okenních sítí a síťových dveří . Dodávku a montáž provádíme většinou od 5 - do 14 dnů od zaměření a podepsání objednávky . Servisní dílna se nachází ve vzorkové prodejně na ul. Holešovská 747 , Hulín . Na kruhovém objezdu směr Holešov u přechodu pro chodce , třetí prodejna vlevo . Parkování vozidel na téže straně o 30 m dále .

Naše firma působí na trhu již 20 roků a ta tato činnost je jejím hlavním zdrojem příjmu . Proto si každého zákazníka vážíme a poskytujeme maximální profesionální péči . Těší nás ocenění Spolehlivá firma 2010 , 2011 , 2012 .

Působnost : Hulín , Kroměříž a okolí , po dohodě celá ‚ ČR .

Kontakt : 602 719 325 , E-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , URL : www.zaluzie-hulin.cz

Přizpůsobíme se Vašemu času a po dohodě můžeme provést zaměření ( objednávku ) a montáž i v sobotu a neděli .

Těšíme se na Váš kontakt . Pavel

 

 

 

Aktualizováno (Neděle, 12 Květen 2013 17:56)