Lamelové shrnovací dveře

 

 

 

Dveře shrnovací plastové a vzorky odstínů .

Shrnovací plastové dveře jsou vyráběny po zaměření montérem s přesností na 1 mm.. Jsou vyráběny v několika barevných odstínech dřeva ( informační odstíny ve foto nabídce ). Vyrábí se buď jako plné , nebo s okýnky , které propouští světlo do prostoru  . Většinou do chodby , nebo do místnosti .. Největší z jejich předností je velká úspora místa hlavně v panelových bytech , kde mezipokojové dveře většinou zavazí a zabírají místo , poškozují nábytek.a pod. Montáž provedem po dohodě se zákazníkem a sepsáním objednávky většinou  od 5 - do 14 dnů. Samozřejmostí je zajištěn plný servis , buď na počkání , nebo v servisní dílně . Servisní dílna se nachází ve vzorkové prodejně na ul. Holešovská 747 , Hulín . Na kruhovém objezdu směr Holešov u přechodu pro chodce , třetí prodejna vlevo . Parkování vozidel na téže straně o 30 m dále .

Servis zajišťuje  pracovník , který s  Vámi sepisoval objednávku a dveře montoval .

Naše firma působí na trhu již 20 roků a ta tato činnost je jejím hlavním zdrojem příjmů . Proto si každého zákazníka vážíme a poskytujeme maximální profesionální péči . Těší nás ocenění Spolehlivá firma 2010 , 2011 , 2012 .

Působnost : Hulín , Kroměříž a okolí , po dohodě celá ‚ ČR .

Kontakt : 602 719 325 , E-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , URL : www.zaluzie-hulin.cz

Přizpůsobíme se Vašemu času a po dohodě můžeme provést zaměření ( objednávku ) a montáž i v sobotu a neděli

Těšíme se na Váš kontakt . Pavel

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lamelové shrnovací dveře
  • Aktualizováno (Neděle, 12 Květen 2013 18:02)